Bavlněné batohy s potiskem

Představte si svět, kde jsou všechny batohy stejně nudné a černé nebo bílé jako šachové figurky. Děsivé, že? Naštěstí máme pro vás řešení! Naše bavlněné batohy s potiskem jsou zářným světlem uprostřed šedi všedních dnů. Jsou jako prázdné plátno, ale místo štětců použijete svou fantazii! Tito bavlnění parťáci jsou připraveni nést vaše potřebné věci (a taky ty úplně zbytečné) a ve své praktické kapsičce se zipem schovat ty drobnosti, které se vám obvykle ztrácejí v černé díře hlavního prostoru batohu.

Je čas opustit svět jednotvárnosti a objevit radost z vlastního potisku. Bavlněné batohy s potiskem jsou tu pro každého, kdo se nebojí ukázat, že je jedinečný, zábavný a má smysl pro detail. Ať už si na svůj batoh přidáte text, vtipný citát, nebo fotku vaší poslední dovolené, kde jste se fotili s tou nejzajímavější sochou v parku, udělejte to s grácií.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 11 - 128 položek celkem

Cena

329330
1329330

Značky

Položek k zobrazení: 128
Nahoru
Další produkty

Chcete, aby celý svět viděl, že vaše srdce patří avokádu? Nebo máte touhu nosit s sebou vtip o kočce, který vás nikdy nepřestane bavit? Ať už je to cokoli, co vás charakterizuje, my to vtiskneme přímo na váš nový nejoblíbenější batoh.

Tak už neváhejte, vymyslete si něco šťavnatého, vtipného nebo naprosto bizarního – s naším vlastním potiskem je vše možné. Bavlněný batoh s potiskem není jen módní doplněk, je to váš společník, který s vámi sdílí vaše příběhy, smích i každodenní dobrodružství. Buďte originální a buďte vidět!

Pracujeme i o vikendech
Pracujeme i o víkendech
kontaktovat nás můžete každý den od 9:00 do 17:00
Individuální přístup
Individuální přístup
S Vaší grafikou pracují lidé, ne automaty. Úprava grafiky i návrhy jsou u nás ZDARMA.
Pohodlné doručení domů
Nízké ceny doručení
Doručení na adresu za 79 Kč, na výdejní místo za 55 Kč, nad 1500 Kč ZDARMA