Mikiny pro učitele a učitelky

Vítejte v naší kolekci mikin speciálně navržených pro učitele a učitelky, kteří chtějí vkusně a s nadhledem vyjádřit svou profesní hrdost a lásku k vzdělávání. Tyto mikiny jsou dokonalým spojením pohodlí a funkčnosti, které jsou tak důležité pro každodenní práci ve školním prostředí.

Pro ty, kteří si přejí přidat osobní dotek, nabízíme možnost potisku mikiny vlastním motivem. Ať už jde o jméno školy, speciální pedagogický slogan, nebo jakýkoliv jiný design, který vám je blízký, my vám umožníme vytvořit mikinu, která bude jedinečná.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

699700
1699700

Značky

Položek k zobrazení: 5

Nabízíme široký výběr mikin s inspirativními, vzdělávacími a humornými potisky, které odkazují na svět učitelství. Od jednoduchých a elegantních designů s pedagogickými citáty až po hravé ilustrace, které v sobě nesou nádech školních dnů – u nás najdete mikinu, která vyjádří vaši osobnost a zároveň vás udrží v teple během chladnějších dní v třídě či na školním dvoře.

Tyto mikiny jsou nejen praktickým a originálním dárkem pro každého pedagoga, ale i skvělým způsobem, jak ukázat ocenění pro náročnou a zásadní práci, kterou učitelé a učitelky vykonávají. Vybírejte z naší palety barev a velikostí a najděte tu pravou mikinu, která vás bude doprovázet v práci i mimo ni.

Pracujeme i o vikendech
Pracujeme i o víkendech
kontaktovat nás můžete každý den od 9:00 do 17:00
Individuální přístup
Individuální přístup
S Vaší grafikou pracují lidé, ne automaty. Úprava grafiky i návrhy jsou u nás ZDARMA.
Pohodlné doručení domů
Nízké ceny doručení
Doručení na adresu za 89 Kč, na výdejní místo za 59 Kč, nad 1500 Kč ZDARMA