Trička pro učitele

Obdarujte svého oblíbeného pedagoga originálním a vtipným způsobem tričkem s potiskem pro učitele od Dobrýtriko.cz! Tato kolekce triček je navržena s myšlenkou na jedinečné povolání, které každodenně inspiruje a vzdělává budoucí generace. Objednejte například tričko s potiskem pro učitele od Dobrýtriko.cz ještě dnes a vyjádřete svůj obdiv a respekt k této vznešené profesi s dárkem, který přinese úsměv na tvář a bude s láskou nošen mnoho školních dnů!

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Cena

429569
1429569

Značky

Pro ženy

Pro muže

Položek k zobrazení: 23
Nahoru
Další produkty

Kvalitní potisk na každém tričku zůstane živý a čitelný dlouho do budoucna – ať už jde o obrázky, vtipné slogany nebo inspirativní citáty, které oslavují profesi učitele. Tato trička jsou ideálním netradičním dárkem pro učitele na různé příležitosti, jako jsou narozeniny, den učitelů nebo jako poděkování na konci školního roku.

Vybírat můžete z široké škály střihů, které vyhovují jak mužům, tak ženám, a z mnoha barev, aby se tričko hodilo k osobnímu stylu obdarovaného. Nejenže jsou trička praktickým a pohodlným oblečením do školy, ale díky vtipným a originálním potiskům jsou také skvělým konverzačním kouskem, který může rozveselit jakoukoli třídu.

Individuální přístup
Individuální přístup
S Vaší grafikou pracují lidé, ne automaty. Úprava grafiky i návrhy jsou u nás ZDARMA.
2+1 Zdarma
2+1 Zdarma
Objednejte 2 produkty a třetí máte zdarma
Pohodlné doručení domů
Nízké ceny doručení
již od 58 Kč, nad 1500 Kč ZDARMA
Pracujeme i o vikendech
Pracujeme i o víkendech
kontaktovat nás můžete každý den od 9:00 do 17:00